De beste match maken
tussen kandidaat en organisatie
Dat is onze missie
De beste match maken
tussen kandidaat en organisatie
Dat is onze missie

Contact & Over ons

Home  /  Contact & Over ons

Afspraak maken? Bel of mail ons gerust.

Wil je weten wat we voor je kunnen betekenen? Maak dan een afspraak met YMPACT Recruitment. Wil je een CV uploaden of vacature versturen? Dat kan allemaal via onderstaand formulier. Wij nemen dan contact met je op.






Over ons

Bij YMPACT hebben we maar een doel: de beste match tussen werkgever en werknemer maken. Maar wat is ‘de beste’?

De beste match draait om ‘werkgeluk’. Het feit is dat 85% van alle werkenden onvoldoende werkgeluk ervaart (bron: Gallup). Dat moet anders vinden wij. We matchen niet alleen op basis van ervaring, opleiding en competenties, maar richten ons op alle elementen van werkgeluk inclusief de potentie van de kandidaat en de cultural fit en de toegevoegde waarde aan de values van de organisatie!

Wij bieden deze toegevoegde waarde door kandidaten zelfinzicht, connectie en resultaat te bieden en een eerlijk en transparant beeld te geven van de toekomstige werkgever. Spreekt onze aanpak je aan, dan komen we graag met je in contact.

Contact

Kastanjelaan 400
5616 LZ Eindhoven
Mobiel: 06 – 22 24 32 72
Email: info@ympact.nl

ympact-monique-verstijnen-bw

Monique Verstijnen

Owner YMPACT | Sales

Mobiel: 06 – 22 24 32 72
Email: monique@ympact.nl

ympact-milos-bw

Milos Erceg

Recruiter | Sourcer

Mobiel: 06 – 15 43 73 08
Email: milos@ympact.nl

nadine

Nadine van der Sluis

Business Developer | Recruiter

Mobiel: 06 – 20 47 62 46
Email: nadine@ympact.nl

medewerker-1-bw

Michel Boone

Sales Manager

Mobiel: 06 – 16 36 15 09
Email: michel@ympact.nl

ympact-persoon-2-bw

Annelieke Vos

Recruiter

Mobiel: 06 – 44 00 03 57
Email: annelieke@ympact.nl

ympact-danique-bw

Danique de Laat

Office Manager

Mobiel: 06 – 83 65 73 73
Email: danique@ympact.nl

ympact-shamangy-bw

Shamangy Tel

Strategist | Digital Marketing

Mobiel: 06 – 15 09 50 53
Email: shamangy@ympact.nl

Contact Us

Laat hier je bericht achter en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Not readable? Change text. captcha txt